Přihláška

Přihláška

Na rozdíl od velkých lyžařských škol přijímáme mnoho rezervací s předstihem. Kontaktuj nás pro zjištění aktuální dostupnosti našich instruktorů. Privátní a skupinovou výuku rezervujte v čase 8:30-16.00,nejpozději však 24 hodin před začátkem výuky na telefonu + 420 704 236 068, Budeme se vás ptát na následující informace:

  1. Ve kterém ski areálu bude výuka probíhat
  2. Typ, čas a délka výuky
  3. Vaše jméno, případně jméno a věk vašeho malého snowboarďáka, pro kterého výuku rezervujete
  4. Úroveň snowboardových dovedností a kontaktní telefon

 

Pokud se nemůžete dostavit na zarezervovanou hodinu, informujte nás prosím o tom co nejdříve, opět na kontaktním telefonním čísle + 420 704 236 068.

 

Do naší dětské Víkendové akademie se přihlašujte on-line přihláškou.

 

 

 

Přihláška do dětské víkendové akademie

 

Osobní dataZákonný zástupce
 

Přihláška se stává platnou uhrazením kurzovného. Kurzovné uhraďte převodem na účet číslo 8970988001/5500, jako variabilní symbol použijte datum narození dítěte a do poznámky uveďte jeho jméno.

 

Vyplněním a odesláním elektronické přihlášky souhlasíte s podmínkami výcviku a tím, že jste se seznámili s Všeobecnými podmínkami Víkendové akademie.

 

Odesláním Přihlášky souhlasím se zpracování osobních údajů pro marketingové účely, včetně souhlasu o oslovování obchodními sděleními, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, dávám tímto souhlas k tomu, aby Snowaddiction s.r.o. shromažďoval a vedl v evidenci mé osobní údaje získané prostřednictvím tohoto formuláře.