Škola pro organizace a školy

Základní informace

Pro základní a střední školy, ale také pro cestovní kanceláře, firmy a další organizace zajištujeme instruktory snowboardingu, kteří vedou výuku skupin snowboardistů v rámci jednodenních a týdenních výjezdových kurzů. 

Ve spolupráci s naší partnerskou lyžařskou školou 2SKI School zajistíme kompletní servis při pořádání kurzů lyžování a snowboardingu, od zajištění dopravy (odvezeme žáky od školy a přivezeme zpět na stejné místo autobusem), přes výuku lyžování a snowboardingu, zajištění teplého oběda v bezprostřední blízkosti sjezdových tratí, úrazové pojištění, popřípadě půjčení vybavení za zvýhodněné ceny až po nákup permanentek na vleky se slevou. Kurzy nabízíme v půldenní (dopolední, nebo odpolední výuka), nebo celodenní variantě. Kurzy připravujeme ve spolupráci se skiareálem Opálená, který nabízí kompletní zázemí včetně překrásného výhledu na "Lysou". Nabízíme také službu, kdy poskytneme instruktory snowboardingu, kteří kurz odučí, ale organizace kurzu zůstane ve Vašich rukách. V tomto případě, po domluvě, může výuka probíhat ve kterémkoliv tuzemském, či zahraničním lyžařském středisku. 

 

Lokální rajdry zveme do druhého ročníku Lyžařského a snowboardového kroužku, který proběhne jak jinak opět ve spolupráci s profíky z 2SKI School. Klikněte na odkazy, kde najdete vše potřebné, pokud Vás ale zajímají další informace, prosíme neváhejte nás kontaktovat. Rodiče prosíme o přečtení všeobecných podmínek lyžařských/SNB kurzů. Těšíme se na Vás na Opálené...