180°
snowboarding
škola pro každého


Přihláška do kurzu

 • Aktuální zprávy

  6

  prosinec

  Je to tady..

  Sezona je za dveřmi. Výuku můžete rezervovat na telefonu (+420) 704 236 068. Těšíme se na vás na kopci...

  Více
 • Snowboardová škola

  180° Snowboarding je malá nezávislá škola specializující se na výuku snowboardingu. Učíme denně v areálu Opálená v Beskydech.

  Naši lektoři a instruktoři tráví celou sezónu na prkně a jsou nejen výborní rideři, ale zároveň pedagogové se znalostí techniky jízdy, schopnostmi vést výuku zábavně, jednoduše, efektivně a především bezpečně. Nejsme lyžařští instruktoři, kteří učí snowboarding!

  Více
 • Jaký je můj level?

  Naše lekce jsou rozděleny dle úrovně klienta, pokud si při objednávání lekce nejste jisti, jaké jezdecké úrovně jste dosáhli, klikněte na jednotlivé levely vypsané níže.


  LEVEL 1 / Úplný začátečník
  Na prkně stojíš poprvé, nebo jezdíš jen několik dní, nebo chceš prostě začít znovu, od začátku. Jsi schopen jízdy po zadní hraně, ale po přední je to bída. Naučíme tě důkladně základy, díky čemuž bude následný progres mnohem jednodušší, zábavnější a především efektivní.
  LEVEL 2 / Začátečník
  Máš již nějakou zkušenost a lepší kontrolu nad svým prknem, jsi schopen jízdy na obou hranách. Občas se ti povede oblouk, ale máš problém oblouky plynule navazovat z jedné hrany na druhou.
  LEVEL 3 / Středně pokročilý
  Umíš základní oblouky, pravidelně a plynule navazuješ jeden na druhý. Máš již dobrou kontrolu nad deskou a solidní rovnováhu, většinu času trávíš na modrých, občas červených sjezdovkách. Tvůj cíl je vylepšit celkově postoj a jízdu, více na prkně relaxovat a začít objevovat kouzlo snowboardingu.
  LEVEL 4 / Pokročilý
  Můžeš o sobě prohlásit, že jsi dobrý rider. Bez větších problémů sjedeš všechny sjezdovky a zvládáš i jízdu mimo ně. To vše kontrolovaně a vybalancovaně, nezávisle na terénu či podmínkách. Jezdíš na switch smýkané i řezané oblouky, střílíš základní freestylové triky. Ale cítíš, že se nedokážeš posunout dál. Jak se zlepšit?
  LEVEL 5 / Expert
  Se svými jezdeckými zkušenostmi znáš své možnosti a víš, kam se chceš dostat. Několik rad od zkušeného trenéra může být právě to, co pomůže tvé limity posunout.