O nás

O nás 

180° Snowboarding je malá nezávislá škola specializující se na výuku snowboardingu. Naši lektoři a instruktoři tráví celou sezónu na prkně a jsou nejen výborní rideři, ale zároveň pedagogové se znalostí techniky jízdy, schopnostmi vést výuku zábavně, jednoduše, efektivně a především bezpečně. Nejsme lyžařští instruktoři, kteří učí snowboarding!

Ať už jsi zkušený shredder, nebo stojíš na prkně poprvé, volbou terénu a vedením výuky založené na biomechanice lidského těla, fyzikálních zákonech a vlastnostech snowboardu pomůžeme tomu, aby ses rychle zlepšoval a výuku si užíval. Nakonec snowboarding je přece o tom dobře se bavit…

180° Snowboarding nabízí privátní a skupinovou výuku pro děti i dospělé, víkendovou akademii, kurzy pro pokročilé jezdce, freestyle trénink, školičku pro nejmenší a další…prostě ať už si přeješ naučit se na prkně cokoliv nového, jsi na správném místě!

                                                                                                                                                                  

Začátečníky, ale i pokročilé ridery učíme denně v areálech Opálená v Beskydech. Pro ty, kteří již zvládnou celodenní výuku (4 vyučovací hodiny) a chtějí se posunout v jízdě na snowboardu dál, poskytujeme možnost využít naše služby také v lyžařských areálech Skiregionu Valašsko, který zahrnuje areály Beskyd a Javorníků, vzdálené od sebe  do 30 minut jízdy autem a představují bezmála 20 kilometrů sjezdovek na 20 přepravních zařízeních. Díky tomu můžeme nabídnout k výuce pestrý výběr sjezdovek různé délky a především náročnosti. Tuto službu je nutno objednat nejpozději 48 hodin předem. Cena skipasu není v tomto případě zahrnuta v ceně výuky. Skiregion Valašsko zastupují areály Kyčerka, Razula, Machůzky, Karolinka, Jezerné, Bílá and Mezivodí. Ve  skiareálu Opálená zajištuje kvalitní výuku lyžování naše partnerská škola 2SKI School. Rezervace výuky v lyžařské škole je možná na telefoním čísle uvedeném v kontaktech.