O nás

O nás 

180° Snowboarding je malá nezávislá škola specializující se na výuku snowboardingu. Působíme v areálu Opálená v Beskydech. Naši lektoři a instruktoři tráví celou sezónu na prkně a jsou nejen výborní rajdři, ale zároveň pedagogové se znalostí techniky jízdy, schopnostmi vést výuku zábavně, jednoduše, efektivně a především bezpečně. Nejsme lyžařští instruktoři, kteří učí snowboarding!

Ať už jsi zkušený shredder, nebo stojíš na prkně poprvé, volbou terénu a vedením výuky založené na biomechanice lidského těla, fyzikálních zákonech a vlastnostech snowboardu pomůžeme tomu, aby ses rychle zlepšoval a výuku si užíval. Nakonec snowboarding je přece o tom dobře se bavit…

180° Snowboarding nabízí privátní a skupinovou výuku pro děti i dospělé, víkendovou akademii, kurzy pro pokročilé jezdce, freestyle trénink, školičku pro nejmenší a další…prostě ať už si přeješ naučit se na prkně cokoliv nového, jsi na správném místě!

                                                                                                                                                                  

Začátečníky, ale i pokročilé snowboardisty učíme denně v areálu Opálená v Beskydech. Ve stejném areálu se stará o výuku lyžování naše partnerská lyžařská škola 2SKI School. Rezervace výuky ve snowboardové i lyžařské škole je možná na telefoním čísle uvedeném v kontaktech.