Víkendová akademie

Základní informace

180° snowboarding pořádá výjezdovou víkendovou snowboardovou školu pro děti ze Zlínska a Vsetínska. Je určena dětem od 7 do 15-ti let, úplným začátečníkům, mírně i více pokročilým snowboardistům. Zábavnou formou účastníky provedeme od úplných začátků ke smýkaným obloukům až po dětmi milovaný freestyle a jibbing. Během šesti sobotních výcvikových dnů se budou děti v malých skupinách rychle a bezpečně zlepšovat pod vedením našich ostřílených instruktorů. Nabízíme možnost individuální výuky, kterou mohou využít méně zkušení snowboarďáci, aby se mohli co nejrychleji začlenit do skupinové výuky. Individuální výuka je poskytována po předchozí domluvě a za příplatek.
Organizace

Po příjezdu do střediska rozdělíme děti do družstev podle výkonnosti. Děti jsou rozděleny do skupin v počtu 6 – 10. Dopolední výuka probíhá od 9:00 do 12:00. Následuje hodinová přestávka na odpočinek a menší oběd , který děti mají z domu. Od 13:00 do 15:00 pokračuje výuka. V 15:30 odjezd domů. Závěrečný výjezd bude probíhat slavnostně, během dopolední výuky proběhne Freestyle contest. Nejlepší výkony budou sladce odměněny. Na tento den rádi zveme rodiče i ostatní rodinné příslušníky.
Místo konání

Místem konání kurzu jsou lyžařské areály Skiregionu Valašsko, který zahrnuje areály Beskyd a Javorníků, které jsou od sebe vzdáleny do 30 minut jízdy autem a představují bezmála 20 kilometrů sjezdovek na 20 přepravních zařízeních. Díky tomu nabídneme dětem pestrý výběr sjezdovek různé délky a náročnosti . Skiregion Valašsko zastupují areály Kohútka, Kyčerka, Razula, Machůzky, Karolinka, Jezerné, Bílá and Mezivodí. Konkrétní středisko bude vybráno dle aktuální vybavenosti snowparků, sněhových podmínek a náročnosti sjezdovek v jednotlivých střediscích.
Termíny

Termíny výjezdů pro sezónu 2017/18: 6.1., 13.1., 20.1., 27.1., 3.2. a 10.2. (soboty). Pokud bychom byli nuceni některý z prvních šesti výjezdů odložit kvůli rozmarům počasí, bude tento výjezd nahrazen v době jarních prázdnin.
Cena

Celková cena výjezdových kurzů je 3 850 Kč. V ceně je 6 víkendových dnů na horách, 30 hodin čistého času výuky, výcvik a dozor pod vedením kvalifikovaných instruktorů, závěrečný závod, ceny, doprava (nástupní místa ve Zlíně, Vizovicích a Vsetíně; po dohodě i jinde „po cestě“; výjezd ze Zlína je V 7.00 hodin, odjezd zpět ze střediska v 15.30 hod). V ceně není zahrnuta cena skipasu.
Další instrukce

Účast dítěte na prvním výjezdu je důležitá, děti budeme rozdělovat do skupin.  Děti musí mít SNB výstroj a výzbroj (snowboard s vázáním, snowboardové boty). Pokud si nejste jisti nastavením vázání, rádi vám s tím poradíme.  Za stav výzbroje a výstroje odpovídají rodiče. V případě potřeby Vám zajistíme zapůjčení kompletní výzbroje. Děti mají možnost využít specializovaného snowboardového vybavení Burton Learn to Ride. Pro účastníky kurzu nabízíme set (snowboard, boty a helma) za zvýhodněných 750,-Kč/kurz. Helma je povinnou výbavou. Dále dítě potřebuje snb brýle, kuklu, nebo tenkou čepici pod helmu. Doporučujeme dítěti zabalit náhradní čepici, ponožky, spodky a především rukavice. Oblečení by mělo být nepromokavé, určené pro zimní sporty, raději volnějšího střihu. Pokud dítě používá léky, nezapomeňte mu je přibalit a upozornit na tuto skutečnost vedoucího instruktora. Termíny výjezdů nejsou závazné, mohou se změnit podle aktuálního počasí. Vyhrazujeme si proto právo na změnu termínu.180° snowboarding je pojištěna na pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku způsobené naším klientem třetí osobě a dále bude před začátkem kurzu sjednána základní úrazová pojistka přímo na jméno Vašeho dítěte (v ceně kurzu). V případě nemoci dítěte je možné dítě odhlásit, popřípadě nahlásit náhradníka.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Přihláška

Úhradu kurzovného je nutno provést nejpozději do 15. 12. 2017 převodem na účet. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 6-ti dětí. V případě nenaplnění kurzu bude již přihlášeným celé kurzovné vráceno. On-line přihlášku najdete zde.